background

O projektu

Lokalita projektu

Mahenovo divadloObjekt rezidence French corner se nachází v těsné blízkosti centra, jen 4 zastávky od ulice Česká nebo 2 zastávky od Malinovského náměstí a Mahenova divadla. Výpravy za kulturními nebo gastronomickými zážitky tak budou velmi jednoduché, bez nutnosti použít vlastní automobil a složitého hledání místa k zaparkování. Pokud by Vám i centrum bylo daleko, najdete vynikající Merci restaurant v jen 100 m vzdáleném 4* OldTown hotelu, nebo můžete zajít posedět do hudebního klubu, restaurace a pivnice Stará tkalcovna.

Milovníci sportu, zejména běhání, kolečkových bruslí nebo cyklistiky, ocení jen 260m vzdálený nástup na cyklostezku podél řeky Svitavy s poetickým názvem Jantarová stezka (Greenway Krakow-Morava-Wien). Po stezce se dostanete v severním směru do Bílovic nad Svitavou, v jižním směru stezka projíždí kolem nákupních center TESCO a Olympia a pokračuje dále směrem k Pálavským vrchům.

ParkPro klidnou nenáročnou relaxaci je možné vyrazit na vycházku do Černých polí k nedaleké Vile Tugendhat (1 km), nebo jen tak posedět v příjemném prostředí 500 m vzdáleného parku - Schreberových zahrádek, který nabízí také zázemí dětského hřiště s kavárnou.

K nákupům se také nemusíte vydávat daleko - jen 450 m je vzdálený hypermarket Albert, ale spousta drobných obchůdků se nachází také např. na ulici Merhautova, lékárnu pak najdete u zastávek na ulici Jugoslávská, jen 3 min. od rezidence.